Вироби з каменю

Наша компанія спеціалізується на реалізації різних ідей з використанням різних видів каменю. Власне виробництво, оснащене високотехнологічним обладнанням, на якому працюють кваліфіковані фахівці в галузі каменеобробки, дозволяє нам виготовляти вироби з каменю найвищої якості та надійності.

Камінь – природний матеріал, який має велику кількість переваг: окрім багатої колірної гами, текстур, камінь міцний і довговічний в експлуатації. Вироби з каменю практично неможливо пошкодити, вони стійкі до впливу води та перепадів температур. Серед безлічі виробів можна виділити ті, які найчастіше зустрічаються в інтер'єрах - каміни, колони, підвіконня, раковини, ванни, басейни, стільниці, робочі поверхні, арки, сходи та багато іншого.

При виборі того чи іншого каменю необхідно враховувати його особливості. Наші фахівці завжди готові допомогти Вам зробити правильний вибір, з урахуванням специфіки та функціональності Вашого інтер'єру.
Граніт має величезну міцність, зносостійкість, нечутливість до впливу кислотного середовища. Він ідеально підходить для обробки фасадів та виготовлення зовнішніх сходів та вхідних груп. В інтер'єрі гранітні плити забезпечать міцну підлогу навіть у місцях із великим потоком людей, гарні кухонні стільниці, на які не страшно розлити оцет.
Мармур винятково гарний – вироби з мармуру завжди захоплюють своєю декоративністю та елегантністю. Мармур відрізняється широкою кольоровою гамою та чарівною грою тонів і тіней, але дещо поступається граніту у міцності. Тому найкраще застосування для мармуру – це внутрішні сходи, оздоблення приміщень з високою вологістю (наприклад, ванни) та інші завдання створення благородного та красивого інтер'єру.
Область застосування оніксу: виключно внутрішнє оздоблення інтер'єру - підвіконня, стільниці, барні стійки, портали, сходи, перила, колони, балясини, каміни, облицювання стін та підлоги, декоративні панно з підсвічуванням.

Безперечно, вироби з каменю можуть стати не просто прикрасою Вашого дизайну інтер'єру, але довговічною окрасою - такі вироби будуть радувати своїх господарів бездоганним зовнішнім виглядом не одне десятиліття.