Піскострумина по склу

Піскострумина по склу Піскоструминна обробка скла – невід'ємний елемент у виробництві різноманітних виробів зі скла. Будь-який вітраж або виріб у більшості інтер'єрів має матовість або піскоструминний візерунок. Тому ця технологія також є мистецтвом скляного напряму. Його суть дуже проста: скло обробляється стисненим повітрям сильним струменем з абразивним піском і на поверхні скла утворюється матовість. Шляхом закриття певних ділянок скла утворюється візерунок. Також візерунок може бути прозорим, а фон матовим. Найважливішим є те, що піскоструминний по склу можна чергувати з різними техніками обробки скла без обмеження.

Хоч і піскострумина по склу здається звичайною технікою, але його дешевизна, простота і надійність завжди буде найпоширенішою технікою обробки скла.
Критика піскострумину, втім, є. Як правило, йдеться про жирні плями та сліди на матовій поверхні скла. Варто відзначити, що вироби зі скла мають і декоративний і практичний характер, але все ж таки більш перше, тому варто правильно обирати місця встановлення таких виробів. А також правила експлуатації ніхто не скасовував. Втім, компанія «Art Glass» завжди покриває матову поверхню скла гідрофобною рідиною.

Глибока піскострумина по склу говорить сама за себе. Нюанс в тому, що дана техніка дозволяє врізатися піску в скло до 1,5 мм, що дає більш об'ємне зображення. Також, поєднання глибокого піскоструму зі звичайним піскоструменем дозволяє виділити візерунок від загальної матової поверхні. Насамперед, це дозволяє ширше використовувати гаму обробки скла, втілюючи дизайнерські ідеї. Якщо ж підсвітити з торця даний вітраж, світло потраплятиме безпосередньо в поглиблення піскоструминної обробки, що дає приголомшливий ефект візерунка, що світиться «зсередини».